Z mojego doświadczenia wynika, że rośnie świadomość funkcji psychologa w życiu człowieka. Psycholog może pomóc rozwiązać problem, może pomóc w poprawie komfortu funkcjonowania. Może spełniać rolę przyjaciela i powiernika.

W takiej sytuacji postanowiłam zaprosić do współpracy psychologów różnych specjalności, aby w jednym miejscu, w jednej poradni stworzyć naszym klientom możliwość wyboru “swojego” psychologa.

Tak, w 2007 roku, powstała Warszawska Grupa Psychologiczna.

Zespół psychologów o różnej specjalności gwarantuje kompleksową pomoc, dobrze dobraną do zaistniałego problemu. Uważam, że tylko w taki sposób należy pracować.

Często zdarza się, że to klient musi dostosować się i zaakceptować osobowość psychologa lub terapeuty, nurt terapeutyczny, w jakim dany specjalista pracuje. U nas jest odwrotnie – staramy się dobierać terapeutę i sposób pracy oraz specjalizacji tak, aby dopasować się do klienta i jego potrzeb.

Częścią Warszawskiej Grupy Psychologicznej jest zespół WGP Warsztaty i Szkolenia, który razem opracowuje programy i projekty specjalne. W naszej pracy kierujemy się wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu programów warsztatów, treningów i szkoleń, najnowszymi badaniami oraz naszymi obserwacjami. Stawiamy na doświadczenie i podział kompetencji. Są wśród nas trenerzy o różnych specjalizacjach: psycholodzy, psycholodzy pracujący z dziećmi i młodzieżą, psychoterapeuci, pedagodzy i inni, którzy opracowują i prowadzą poszczególne projekty.

W trosce o wysokie standardy pracy zespół WGP podlega stałej superwizji.

 

Dziękujemy za zaufanie, którym darzycie nas od lat.

Monika Dreger