Zależy nam na tym, abyś mogła odkrywać i rozwijać swój potencjał w bezpiecznej i serdecznej atmosferze. Dlatego postanowiliśmy stworzyć “STREFĘ ROZWOJU KOBIET”. Przedstawiamy propozycje warsztatów, treningów i grup rozwoju osobistego, dzięki którym będziesz miała możliwość pracy nad budowaniem pewności siebie, akceptacją własnej osoby, pełniejszą realizacją marzeń, adekwatnym wyrażaniem swoich emocji oraz kształtowaniem i wzmacnianiem umiejętności interpersonalnych.

Wszystkie realizowane przez nas spotkania prowadzone są przez psychologów, psychoterapeutki i trenerki różnych specjalności posiadające wieloletnie doświadczenie współpracy z Warszawską Grupą Psychologiczną.

 

 

Warsztat radzenia sobie z trudnymi emocjami “Kobiece emocje – przyjaciel czy wróg?”

Emocje, nawet te trudne, nie są Twoim wrogiem, ale mogą się nim stać, jeśli nieumiejętnie sobie z nimi radzisz. Dobrym początkiem zmiany może być ten warsztat.

 

 

W poszukiwaniu własnej motywacji

Jak zamienić niechęć w motywację? Na tym warsztacie pokażemy Ci Twój ukryty potencjał i Twoje możliwości. Poprzez to osiągniesz pełną motywację do działania. Poczujesz wewnętrzną siłę motywacji. Nauczysz się jak motywować siebie i innych. Poznasz elementy techniki zarządzania czasem.

 

 

Wewnętrzna siła kobiety

Podczas tych zajęć wydobędziesz z siebie swoje najlepsze zasoby, utrwalisz najbardziej efektywne nawyki, pomagające funkcjonować w zgodzie ze sobą. Uzyskasz nową, pozytywną energię, siłę i wiarę w siebie.

 

 

Grupa rozwoju osobistego dla kobiet

Skierowana jest do wszystkich Pań, które pragną rozwinąć świadomość siebie, swoich potrzeb, swojego ciała oraz własnej tożsamości.

 

Prowadzimy zapisy i udzielamy informacji telefonicznie (tel. 022 402 88 89) lub poprzez e-mail: warsztaty@wgp.org.pl

 

poradnik_logotyp