Akademia Efektywności jest skierowana do wszystkich, którzy chcą poprawić jakość swojego życia i mieć poczucie satysfakcji z własnych działań. Jeżeli wiesz, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania w obszarze zawodowym i prywatnym, wtedy umiesz wyznaczyć sobie własne cele, budujesz marzenia i plan samorealizacji. W efekcie to, co robisz w życiu i działania, jakie podejmujesz są Twoimi celami. Świadomość, że wiesz, dlaczego coś robisz w życiu, i że jest to zgodne z Tobą samym sprawia, że masz poczucie satysfakcji i rozwijasz się.

 

Akademia efektywności to program, który obejmuje:

 

 

 „Zarządzanie sobą – czyli jak stać się kreatorem swojego czasu i życia”

Spotkania warsztatowe, skierowane do osób, które wiedzą, co chciałyby robić w życiu, ale jeszcze nie widzą, że są twórcami tego planu. Ideą warsztatów jest: „mam wpływ na to, co się dzieje w moim życiu i jestem jego twórcą”.

 

41

 

„Efektywne wyznaczanie celów – czyli jak marzenia zamienić na życiowe cele”

Spotkania warsztatowe, skierowane do osób, które chcą zamienić słowa „nie mogę”, „nie, to nie dla mnie” na „potrafię”, „mogę”.

 

 

clock_hires

 

„Zarządzanie czasem – jak efektywnie i bezstresowo realizować swoje cele”

Warsztat jest skierowany do wszystkich, którzy chcą lepiej i efektywniej zarządzać swoim czasem, a przede wszystkim poczuć satysfakcję z terminowo realizowanych celów i zadań.

 

 

 

„Zarządzanie stresem – czyli jak połączyć efektywność ze spokojem”

Warsztat jest skierowany do osób, które chcą lepiej radzić sobie w sytuacjach trudnych i stresujących.

 

 

Prowadzimy zapisy i udzielamy informacji telefonicznie (tel. 022 402 88 89) lub poprzez e-mail: warsztaty@wgp.org.pl

 

poradnik_logotyp